Polityka prywatności

1. Ochrona prywatności jest dla nas istotnym zagadnieniem, dlatego też gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych przekazywanych podczas korzystania z naszego serwisu .W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza naszą stronę internetową.

2. Dajemy Użytkownikom naszego serwisu możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać o sobie informacje.

3. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w naszym sklepie internetowym są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Skorzystanie z usługi Paczkomatu 24/7 jest związane z przekazaniem danych (imię i nazwisko, adres email, telefon komórkowy, kod pocztowy) do firmy InPost (regulamin świadczenia usług Paczkomaty 24/7).

4. Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl