Opcje przeglądania

Anioły na prezent

W WARSZTACIE CERAMIKI łączą się żywioły ziemi, wody, ognia i powietrza. Szara, plastyczna glina nasycona wodą pozwala się formować by potem wyschnąć i w ogniu zmienić swoją postać, zamienić się w jasną ciepłą biskwitową ceramikę i połączyć z drobnymi minerałami, tlenkami, szkliwami, potem przejść jeszcze raz przez ogień...

W naszych rękach powstają figurki aniołów, ptaki, zwierzęta, naczynia ceramiczne, anioły ze szkłem ręcznie robione, malowane podszkliwnie, kraklowane, z pastelowymi szkliwami i koronką. Inspiracją jest natura. Chętnie wykorzystujemy różnorodne materiały do naszej ceramiki. Szkło, stare drewno, patynowaną miedź, Nasze wyroby są unikatowe. Możemy przygotować dla Państwa wspaniałe prezenty dla gości weselnych. Mały aniołek to także doskonały prezent na chrzest czy na pierwszą komunię. Anioły na prezent zakupione przez nasz sklep internetowy możemy dodatkowo dla Państwa zapakować w piękne opakowania ozdobne wykonywane indywidualnie do każdego zakupionego wyrobu.

Rękodzieło z pracowni WARSZTAT CERAMIKI jest niepowtarzalne. Zamówione egzemplarze będą się różnić między sobą ale mogą być podobne jeśli macie Państwo takie życzenie. Jako producent dbamy aby nasze anioły ceramiczne były dostępne w atrakcyjnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania, która jest cechą niskoseryjnej, rękodzielniczej produkcji ceramiki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl